Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лаврівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22214799) був реорганізований і увійшов до складу Долинської громади

Лаврівський сільський голова

Лаврівський сільський голова Бирча Валентина Вікторівна

Бирча Валентина Вікторівна, народилася 20 вересня 1969 року в селі Новогригорівка Друга Долинського району Кіровоградської області.

• З 1976 по 1984 рік навчалась у Новогригорівській Другій восьмирічній школі.
  • З 1984 по1988 рік навчалась у Жовтоводському педагогічному училищі та отримала спеціальність «Вчитель початкових класів».
  • З 1988 по 1991 рік працювала старшою піонервожатою Лаврівської восьмирічної школи.
  • В 1991 році переведена на посаду вчителя початкових класів Лаврівської неповної середньої школи,  де працювала до 10.11.2010 року.
  • З 10 листопада 2010 року обрана Лаврівським сільським головою, та прийняла присягу посадової особи місцевого самоврядування.
  • З 05 листопада 2015 року  по теперішній час  працюю  на посаді Лаврівського сільського голови .

Заміжня. Має двох дітей.

• Чоловік – Бирча Юрій Іванович
  • син - Бирча Іван Юрійович, 1990 р.н.
  • син – Бирча Олег Юрійович, 1995 р.н.

Ні я, ні мої близькі під судом та слідством не перебували, до кримінальної відповідальності не притягувались.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування