Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лаврівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22214799) був реорганізований і увійшов до складу Долинської громади

Історична довідка

Село Лаврівка розташоване на заході Долинського району в долині річки Інгул  за 30 км від станції Долинська. Село знаходиться на межі Долинського, Устинівського, Новгородківського та Компаніївського районів

У 1860 році вихідцями з міста Єлисаветграда засновані поселення на території нинішнього села. станом на 1860 рік тут було вже 7 великих маєтків. (Родя, Чіхадзе, Керстич, Поляков, Павленко, Біденко, Кордик).

Село поповнювалось вихідцями з Інгуло-Камянки Новгородківського району

В 30-х роках ХІХ ст. на території одного з маєтків була заснована комуна, яка налічувала 30 чоловік. Очолював комуну Войнов Василь Григорович. При комуні було відкрито хату-читальню, дитячі ясла, в 1935 році було відкрито школу, першим вчителем був Науменко Василь Іванович.

Під час колективізації на території села виникло 5 колгоспів.

Голод 1932-1933 року обезлюднив село.

Зазнали люди і сталінських репресій.

Багато односельців загинуло на фронтах ВВВ.

Є відомості про 9 односельчан, які були примусово вивезені в Німеччину і не повернулися звідти.

9 чоловік – колишні остарбайтери повернулися додому, 68 односельців загинули на фронтах і в підпіллі.

Лаврівська підпільна група налічувала 19 чоловік та підпорядковувалась підпільному загону П. Дяченка.

Є серед односельців і Герой Радянського Союзу Шевченко Іван Маркович.

37 односельців повернулися з війни і взяли участь у відбудові народного господарства.

В 1952 році село поповнилося вихідцями з Польщі (119 чоловік).

Не раз за успіхи в господарстві: високі врожаї, надої молока одержували колгоспники нагороди:

- орден Трудової Слави  - доярки:

Попова Ольга Степанівна,
Лисенко Людмила Костянтинівна.

Ланка буряководів (ланкова Кімак Надія Євстахівна) за високий врожай буряка одержала перехідний Червоний Прапор ЦК Компартії України.

В 1962 році силами колгоспників було збудовано школу. На честь 50-річчя жовтня було збудовано в селі магазин, медпункт, бібліотеку, дитсадок, будинок побуту.

Односельці - Гільщанський А., Марич А., Марченко О., Швацький В. - виконували свій обов’язок в Афганістані.

Лисенко С., Марич В., Бердик Г.,Панченко П. – були в рядах ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування